рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 8.94/10
(17 гласови)

СОДРЖИНА

Ребека Блумвуд (ИСЛА ФИШЕР) е девојка која живее во Њујорк и која сака забава и е многу добра во купување - можеби и премногу добра.
Во гламурозниот свет на Њујорк, Ребека Блумвуд (ИСЛА ФИШЕР) е девојка која сака забава и е навистина добра во купување – можеби и премногу добра. Таа сонува да работи за своето омилено модно списание, но некако не ѝ успева да влезе таму - сѐ додека иронично не се докопува до една работа како колумнист-советник за едно финансиско списание кое го издава истата компанија. Додека нејзините сништа конечно се остваруваат, таа вложува сѐ поурнебесни и поекстремни напори за да го спречи своето минато да ѝ ја уништи иднината.

Слики

Зависник од купувањеЗависник од купувањеЗависник од купувањеЗависник од купувањеЗависник од купувањеЗависник од купувањеЗависник од купувањеЗависник од купувањеЗависник од купување

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Четири звјездице (2006)

  денес
  image
  Франссоу (И. Царрé) је млада, симпатична Парижанка, запослена као професорица енглеског у једној школи. Када једнога дана сазна да је од преминуле тете...
 • Мажоретки (2019)

  денес
  image
  Комедија полна со ведрина, оптимизам и со порака дека никогаш не е доцна да го остварите својот сон. Неколку жени во пензионерски дом формираат навивачка група....
 • Несоница во Сиетл (1993)

  денес
  image
  Син удовца се јавља на радио-емисију у покушају да наѓе партнерку свом оцу. Том Хенкс глуми Сема Болдвина, депресивног удовца чији син зове радио-емисију са...
 • Степфордските сопруги (2004)

  денес
  image
  Џоана Еберхарт (Никол Кидман) е успешна ТВ продуцентка и е близу до добивање уште една Еми награда кога е отпуштена од работа во престижна ТВ мрежа. Тогаш таа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.