СОДРЖИНА

У томе му помаже озбиљни и углаѓени Вилингем (Питер О'Тул). На жалост, добри момак Ралф нема нимало талента за енглески стил у политици и опхоѓењу, све што ради, ради трапаво и неприкладно и због тога упада из невоље у невољу.

Слики

Краљ РалфКраљ РалфКраљ РалфКраљ Ралф

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кој ти е бројот? (2011)

  image
  Али Дарлинг е умна и привлечна, има смисла за хумор и е романтична млада жена, но еден прочитан напис ја тера да верува дека засекогаш ќе биде сама, па почнува...
 • Хроника на лоши љубовни состаноци (2017)

  image
  Леј води блог каде што ги опишува лошите состаноци, а откако ги објавува своите искуства од состанокот со Конер, кој води сличен блог на една конкурентска...
 • Неколку кума (2011)

  image
  Кад је Дејвид Локинг запросио Мију истог дана кад су се упознали у Аустралији, позвао је своја три најбоља пријатеља на венчање. Хаос настаје кад та тројка...
 • Мајка под наем (2008)

  image
  Успешна, слободна деловна жена која сонува да има бебе, открива дека е неплодна и најмува жена од работничката класа која ќе ѝ биде необичен сурогат.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.