poster

Ја он она

Me Him Her (2015)

Режисер: Max Landis

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.2/10

Содржина

Цорy је двадесетогодишњак који воли да путује из града у град, из места у место.. Овога пута је стигао у Лос Анѓелес. Његов пријатељ Брендан има много проблема, а у решавању тих проблема помоќи ќе му Цорy.

Слики

Ја он она

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Долг викенд (2021)

  image
  Кога несреќниот Барт (Фин Витрок) има случајна средба со енигматичната Виена (Зои Чао), тие двајца се вљубуваат брзо и силно. Магичната викенд романса води до...
 • Организатор на свадби (2001)

  image
  Организаторката на свадби Мери е амбициона девојка, посветена на работата. Еден ден таа ќе доживее несреќа на улица. Младиот и згоден доктор Стив Едисон ќе ѝ...
 • Романтични анонимуси (2010)

  image
  Француска романтична комедија о скромној куварици чоколаде Анжелини и Жан Ренеу, пропалом власнику фабрике чоколаде који пронаѓу љубав кроз заједничку страст....
 • Вистината за мачките и кучињата (1996)

  image
  У овој осавремењеној варијацији на дело Сирано де Бержерак у којој су полови замењени, Џанин Гарофало тумачи улогу Еби, водитељке радио емисије за особе које...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.