рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 5.3/10
(3 гласови)

Содржина

Експерт за паранормалното открива куќа на раскрсницата на така наречените „патишта“, од која душите на мртвите се изливаат на оној свет.

Слики

Книга од крв

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Остарени (2021)

  image
  Од М. Најт Шјамалан доаѓа застрашувачки трилер со импресивна актерска екипа која ги вклучува Гаел Гарсија Бернал, Руфус Сјуел, Томасин Мекензи и Алекс Волф....
 • Син сомот (1986)

  image
  Сензуален мистериозен трилер за чудни случувања во мал град. Еден студент наидува на мистерија и сака да дознае повеќе. Чудниот свет што го наоѓа како демне под...
 • Имитатор (1995)

  image
  Агорафобичен психолог и женски детектив мора да работат заедно за да фатат сериски убиец кој копира сериски убијци од минатото.
 • Животи других (2006)

  image
  Капетан Герд Вислер (Улрих Мије) је агент источнонемачке тајне полиције Штази. Вислер пажљиво и непристрасно истражује животе људи који, на неки начин,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.