СОДРЖИНА

Царински агент Шон Брукс сазнаје из поверљивог извора да терористичка група жели прокријумчарити биолошко оружје преко Аљаске. На челу терориста налази се његов стари познаник Симеонов . Брукс успева савладати Симеонова и зауставити транспорт смртоносног плина, али Симеонов измиче из руку Брукса и руске агентице Натали Баталове, па је поново у потрази за возом у којем се налази смртоносно оружје.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Станицата на шифрите (2013)

  image
  Еден посрамотен поранешен таен агент добива задача да ја заштитува Кетрин, операторката за кодирање во една мала станица на ЦИА во еден пуст регион. Откако се...
 • Торенте 5: Мисија Еуровегас (2014)

  image
  Година је 2018. После дугог боравка у затвору, саможиви и екстремно десничарски полицајац Торенте, ког красе бројне мане, излази на слободу. Али, друштво које је...
 • Платеник (2022)

  image
  Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници.
 • Конечно одбројување (1980)

  image
  Големите невремиња не се невообичаени и чудни на море. Но овој пат, по невремето, капетанот и екипажот на еден нуклеарен носач на авиони некако се вратени во 1941...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.