Оценка на корисникот: 5.2/10
(125 гласови)

СОДРЖИНА

Лери Геј е најдобриот стјуард на светот, исклучително популарен кај дамите, освојувач на бројни награди за својата работа и за своите вештини, со еден збор тој е навистина исклучителен работник на Федерејтед Ерлајнс.
Кога Федерејтед Ерлајнс ќе одлучи да го замени својот кабински екипаж со заводливиот робот-стјуардеса Стјуардрушка 200, Лери е избран од страна на синдикатот да биде претставник на вработените, кој треба да докаже дека луѓето се незаменливи како екипаж.
Со поддршка на својот пријател Нејтан, Лери се обидува да се смири со жената што некогаш ја сакал и ја изгубил, а тајната што ќе ја открие ќе му го заврти светот наопаку.

Слики

Има ли стјуард во авионот?Има ли стјуард во авионот?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шарлот (2021)

  image
  Заборавена филмска ѕвезда дознава дека режисерот што ја прославил, ќе го снима својот најнов филм во Парагвај и таа оди на невообичаено патување во потрага по...
 • Полубраќа (2008)

  image
  Двајца безцелни средовечни губитници кои живеат со родителите, се принудени да станат цимери кога нивните родители стапуваат во брак.
 • A Liberal Passion (2013)

  image
  Nina is an uncompromising idealist. She believes in what she does and is convinced that she can fight for a better world. Giulio is a wealthy, arrogant heir and...
 • Нахрани ја рибата (2010)

  image
  Погледнете ги доживувањата на Џо Питерсон, писател и илустратор на детски книги, кој влегува во криза на средната доба. По кавгата со девојката, тој тргнува на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.