poster

Таоци у тржном центру

Irresistible Force (1993)

Акција | САД
Режисер: Kevin Hooks

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.1/10

Содржина

Полицијски наредник Херис Стоун је пред пензијом и зато је једино што жели да време проѓе без невоља и да остане неповреѓен. Али то неќе нимало бити лако када добије младу партнерку склону авантурама. Све ќе то кулминирати када група терориста узме за таоце људе у супермаркету...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Бришач: Воскреснување (2022)

  image
  Американски маршал кој работи во строго класифицирана програма за заштита на сведоци и сопругата на шефот на меѓународен криминален синдикат мора да соработуваат...
 • Осуѓени (1987)

  image
  Након издржане трогодишње затворске казне Раде, уз помоќ условно пуштеног затвореника Иве, заробљава судију, његову кќер и њеног момка, заменицу јавнога тужитеља...
 • Индијана Џонс: Последната крстоносна Војна (1989)

  image
  Во 1938 г., откако неговиот татко исчезнува трагајќи по светиот грал, Индијана Џонс повторно им се спротивставува на Нацистите за да ги спречи да ја добијат...
 • Семејство без сопирачки (2016)

  image
  Семејство оди на одмор заедно со дедото, но нивниот нов автомобил не може да сопре и за да не се судрат, мораат да избегнат стотина автомобили. Возат повеќе од...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.