Содржина

По еден ненадеен земјотрес, група ученици ќе се најде заробена во училиштето. Нештата ќе станат уште полоши кога ќе сфатат дека земјотресот ослободил неколку древни и зли духови од заробеништво.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Сам во темнината 2 (2008)

  image
  Абнер Лунберг (Л.Хенриксен), поранешен ловец на вештерки, е присилен да се врати и да се бори против својот стар непријател, опасната вековна вештерка. Овој пат,...
 • Зора на преживеаните (2009)

  image
  Едвард Далтон е истражувач во годината 2019 во која една непозната чума го има претворено светското население во вампири. Додека човечката популација се наближува...
 • 2067. (2020)

  image
  Во 2067. година Земјата е на раб на пропаст. Откако со години не се преземало ништо во однос на климатските промени, растителниот живот е изумрен и има сѐ помалку...
 • Во височината (2010)

  image
  Откако изгубиле контрола над авионот поради мистериозен дефект, пилот-почетник и група негови пријатели се соочуваат со застрашувачка борба за живот.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.