Содржина

Војник Џон Мастер добија понуду која се не може одбити: да осигура лет милионера Бакстера Дејвиса до Аустралије. Попис путника прекоокеанског лета је подужи, а састоји се од посаде авиона, Дависове кќери и њених атрактивних пријатељица и неколико особа које одмах постају сумњиве Мастерсу.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Honest thief (2020)

  image
  Озлогласен крадец, се пријавува самиот во полиција за да може конечно да води чесен живот. Но, работите не одат според планот, двајца агенти од ФБИ го измамуваат.
 • 22 Куршума (2010)

  image
  По долга, брутална и многу успешна кариера во мафијата на Марсеј, Чарли Матеи (Жан Рено) му се враќа на чесниот живот. Во последните три години тој живее...
 • Источни ветувања (2007)

  image
  Руска тинејџерка која живее во Лондон умира при породување и на бабицата ѝ остава траги што може да го поврзат нејзиното дете со силување во кое е вклучено...
 • Метеж во затворскиот блок 99 (2017)

  image
  Без работа и со проблематичен брак, поранешниот боксер (Винс Вон) почнува да работи како курир за дрога за да ја обезбеди својата сопруга (Џенифер Карпентер)....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.