Содржина

A 14-year-old, chafing at restrictions imposed by her single mother, makes phone calls to strange, handsome men--unaware that one of them is a murderer who preys on single women.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Полароид (2019)

  image
  Напната хорор приказна за осамената средношколка Брд Фичер која ќе пронајде стар полароид фотоапарат, а потоа ќе открие дека тој крие ужасна тајна - секој што ќе...
 • 47 метара дубоко 2 (2019)

  image
  Наставак филма о преживљавању, „47 метара дубоко“, који ќе вас натерати да гризете нокте од напетости. Четири тинејџерке које обожавају роњење од локалног водича...
 • Ајкула 2 (1978)

  image
  Шефот на полицијата на островот Амити мора да се бори повторно со човекојадна голема бела ајкула по нападот на брод со тинејџери меѓу кои е и неговиот син.
 • Берлински синдром (2017)

  image
  Клер (Тереса Палмер) је млада аустралијска новинарка која је кренула у посету Немачкој. Наишла је на Ендија (Маx Риемелт) са којим је имала интиман однос....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.