poster

Апокалипса сега

Apocalypse Now - Final Cut (1979)

Режисер: Francis Ford Coppola
TV1000 Balkan | 18.3.24 | 23:45

рејтинг: 8.4/10
Оценка на корисникот: 9.5/10
(159 гласови)

Содржина

Офицер на американската војска служи во Виетнам. Треба да го убие полковникот на одметнатите специјални сили којшто себеси се смета за бог.

Слики

Апокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сегаАпокалипса сега

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.