poster

Четрнаест љубавних писама

14 Love Letters (2022)

Pоманса | Канада
Режисер: Amy Force

рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 4.5/10
(2 гласови)

Содржина

Љубавни филм. Након што се старинска љубавна писма стану анонимно појављивати у поштанском сандучиќу Каллие Схарп, та власница мале фарме почиње тражити својег тајног обожаватеља и отварати се љубави...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • Венчање за цео живот (2022)

    image
    Измеѓу бившег пара поновно се буди љубав након што случајно заврше у телевизијском натјецању чија је главна награда плаќено вјенчање.
  • Генерациски романтични средби (2022)

    image
    Меги, разведена мајка, се впушта во светот на романтични состаноци со помош на Мајкл, самохран татко на еден од пријателите на нејзиниот син, додека нејзината...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.