Содржина

Џејмс Вудс и Брајан Денехи глуме у овом занимљивом трилеру о плаќеном убици који жели да се освети свом шефу од кога је добио отказ, тако што ќе написати скандалозну књигу. Ствари постају озбиљне када шеф почне да враќа ударце!

Слики

БестселерБестселерБестселерБестселерБестселерБестселерБестселер

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Леон (1994)

  image
  Леон е имигрант кој живее повлечен живот и пие само млеко. Но, тој е исто така и врвен професионален убиец. Во неговата зграда живее малата Матилда која има тажен...
 • Џокер (2015)

  image
  Ник Вајлд, телохранител и зависник од комар, тргнува во одмазничка мисија кога неговата пријателка ќе биде силувана. Она што Ник не знае е дека силувачот е син на...
 • Местенка (2011)

  image
  Долгогодишните пријатели Сони (50 Цент), Винсент (Р. Филип) и Дејв (Б. Гранстаф) пораснале заедно на улиците во Детроит. По успешен, но крвав грабеж на дијаманти,...
 • Breaking In (2018)

  image
  After her father Isaac's murder, Shaun Russell travels to the house she grew up in with her two children, daughter Jasmine and son Glover. Shaun intends to settle...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.