рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 7.4/10
(34 гласови)

Содржина

По неговиот катастрофален пад на непозната планета, пилотот Милс(Адам Драјвер) брзо открива дека всушност е на Земјата...пред 65 милиони години. Со само една шанса за да се спасат, Милс и Коа - другиот преживеан патник, мора да патуваат низ опасен праисториски терен за да се спасат.

Улоги
Глас: Brian Dare
Сцеарист: ,
Продуцент: Zainab Azizi, Scott Beck
времетраење: 93 мин

Слики

65

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.