Содржина

Припадничките на Делта сестринството се најпосветените и студентки и имаат најголеми шанси веднаш да ги добијат најплатените работи. Во ова сестринство, се е на највисоко ниво. Популарност - огромна. Неофицијално се најубави и ги имаат најзгодните момци. Официјално, немојте никогаш да ги нервирате.

Во студентскиот дом, бруцошот Кејти Паркер, позната како „премија“, успешна девојка за која се борат сите сестринства. Не е ни чудо. Нејзината мајка, Лати, го основала саканото сестринство Делта, со тогашната најдобра другарка, Самер. Секако, се смета дека Кејти ќе ја продолжи оставината на мајка си, а доминира сестринството Делта, во кое главно се разгалени и дотерани плавуши.

Слики

Војна на сестринства

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.