рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 4.5/10
(2 гласови)

Содржина

Кога момче открива дека неговата најдобра пријателка е принудена да го напушти својот дом во приколка, се согласува да ѝ помогне.

Слики

PathéPathéPathéPathé

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мартовски Иди (2011)

  image
  Амбицијата заведува, а моќта корумпира, во напнатиот трилер од режисерот Џорџ Клуни. Идеалистичкиот кампањски работник Стивен Мајерс (Рајан Гослинг) му се...
 • Зависна (2014)

  image
  Зое је веома успешна пословна жена, која неизглед има све – мужа из снова кога воли, двоје прелепе деце и веома перспективну каријеру. Али, Зое има и страст којој...
 • Недовршена веза (1996)

  image
  Цонвинцед тхат хис wифе wилл соон дие оф цанцер, арт профессор Тим Матхесон хас ан аффаир wитх а спункy студент плаyед бy Јенние Гартх. Бут wхен тхе миссусс...
 • Brand (2011)

  image
  Brand, an author, who falls in love with Angela, his terminally ill wife's nurse and blunders into a dangerous spiral of passion and jealousy. A vindictive...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.