Содржина

Филм прати Евелин Ванг госпоѓу у поодмаклим годинама, а која је емигрирала из Кине. Пред њом је луда авантура. Наиме, само Евелин може да спасе свет истражујуќи друге свемире, повезујуќи се са животима које је могла живети...

Слики

Све у исто времеСве у исто времеСве у исто времеСве у исто време

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Барби (2023)

  image
  За да живееш во земјата на Барби, треба да бидеш совршен на совршено место. Освен ако немаш егзистенцијална криза. Или си Кен.
 • Почеток (2010)

  image
  Почитуваниот режисер, Кристофер Нолан („Темниот витез“) предводи меѓународна актерска екипа во филмот „Почеток“, оригинална научно-фантастична акција која нè води...
 • Интерстелар (2014)

  image
  Во блиската иднина, Земјата е уништена од суша и глад, што предизвикува недостиг на храна и екстремни климатски промени. Кога човештвото се соочува со...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.