Содржина

Лори и Даг, кои се во долгогодишна врска, раскинуваат неколку денови пред свадбата на помалата сестра на Лори. За да не ја расипат забавата, тие одлучуваат да се преправаат дека се заедно додека не помине викендот. Но тоа не е лесно.
Лори и Даг се заедно веќе 10 години. Но кога Лори реагира на лош начин на ненадејното запросување од страна на Даг токму пред свадбата на нејзината помала сестра, тој ја откачува. Не сакајќи да ја расипат забавата, Даг и Лори се преправаат дека сѐ уште се заедно. Сепак, грубите емоции и предизвикувачките флертувања со другите гости прават тоа преправање да е многу потешко отколку што се надевале.

Слики

РаскинавмеРаскинавмеРаскинавмеРаскинавмеРаскинавмеРаскинавме

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Pankot ne e mrtov (2011)

  image
  Македонска комедија из 2011. године. Мирса је 40-годишњи панкер из Скопља. "Џанки" старог кова, сада живи у радничком предграѓу, окружен неким новим светом. Током...
 • Човекот-птица (2014)

  image
  Еден актер чија кариера е во опаѓање, а е познат по улогата на еден популарен суперхерој, се обидува да си ја врати славата преку бродвејска претстава....
 • Маргот на свадбата (2007)

  image
  Марго и нејзиниот син Клод заминуваат од Менхетен во семејната куќа на Лонг Ајланд, во која живее нејзината сестра Полин, но и Малколм, дембел за кој ќе се омажи...
 • Винсент (2014)

  image
  Легендарниот комичар Бил Мареј ќе ни покаже дека не е толку пребирлив колку што се чини на прв поглед! Откако ќе му се разведат родителите, малиот Оливер се...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.