poster

WordGirl

WordGirl (2007)

Animacion, Aksion, Aventurë, Komedi, Familjar, Mister, Fantashkencë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.1/10

Satirical yet educational animated series about a young girl who is secretly the superhero Wordgirl, armed with superhuman strength, abilities, and a skilled vocabulary.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.