Ndiqni Brajan Angër dhe profesorin Lu Blumfild, të cilët do të na shpjegojnë sesi prodhohen gjërat. Do të shohim procesin e montimit dhe sesi e zakonshmja bëhet e jashtëzakonshme...

Ishte në kanal:

EXP Shkence  

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.