poster

Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - mecz: Słowenia - Polska

FIVB Volleyball Men's Nations League


PëRMBLEDHJE

The FIVB Volleyball Men's Nations League is an annual international volleyball competition contested by the senior men's national teams of the members of the Fédération Internationale de Volleyball (FIVB).

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • CEV Champions League

  image
  The CEV Champions League is the top official competition for men's volleyball clubs from the whole of Europe. The competition is organised every year by the...
 • Russian Volleyball Super League

  image
  The Russian Volleyball Super League (RVSL) (Russian: Волейбольная суперлига) is the top league of Russian professional volleyball. It was founded in 1992, and it...
 • CEV Women's Champions League

  image
  The Women's CEV Champions League is the top official competition for women's volleyball clubs of Europe and takes place every year.
 • CEV Cup

  image
  The CEV Cup is the second tier official competition for men's Volleyball clubs of Europe. The competition takes place every year.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.