Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Living a Nightmare (2020)

  image
  Living a Nightmare tells the stories of real people who face the surreal horror of losing loved ones to vicious crimes.
 • Spanja e Rik Steinit (2011)

  image
  Ndalesa e radhës për Rik Stein është Spanja. Ai do të vizitojë vendet më te frekuentura duke zbuluar 140 recetat autentike që zbulojnë shijen e Spanjës.
 • In Search of Aliens (2014)

  image
  IN SEARCH OF ALIENS follows Giorgio Tsoukalos, an Ancient Astronaut theorist and leading contributor to Ancient Aliens, as he explores the fascinating evidence...
 • Iceland with Alexander Armstrong (2021)

  image
  The presenter embarks on a journey across Iceland, traversing the full breadth of the country to discover more about Iceland's unique culture, wildlife and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.