Fotot

Një udhëtim në kulinarinë britanike
REKOMANDIMET
 • City in the Sky (2016)

  image
  Every day 100,000 flights criss-cross the globe with more than 1 million people in the air at any one time. Dallas Campbell and Dr Hannah Fry explore the world of...
 • Shark Week (1987)

  image
  Documentary following sharks and shark attacks.
 • Qytetet antike të padukshme (2018)

  image
  Qytetet e lashta ende ruajnë surpriza dhe thesare të fshehura nga sytë tanë prej shekujsh. Tani me teknologjinë më të fundit të skanimit, do të zbulojmë sekretet...
 • Iceland with Alexander Armstrong (2021)

  image
  The presenter embarks on a journey across Iceland, traversing the full breadth of the country to discover more about Iceland's unique culture, wildlife and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.