Transmetimet në kanale:

TV5Monde EU  

Ishte në kanal:

TV5Monde  

Episodi vijues:

e diel
16:11
La peinture française autour du monde
e hënë
20:10
La peinture française autour du monde
REKOMANDIMET
 • Da nam nije...

  image
  Emisija o nacionalnim manjinama u Srbiji Brojni narodi na ovim prostorima vekovima su živeli i danas žive zajedno. Uprkos ratovima iz devedestih godina i velikog...
 • Religijski kalendar

  image
 • Forca e jetës (2011)

  image
  Životna sila naše planete slavi snagu evolucije, istražuje sile koje su oblikovale život na našoj planeti u svoj njegovoj veličanstvenosti. Ova fantastična...
 • You Are Here

  image
  From young apprentices to accomplished craftsmen, from farmers to Michelin-starred chefs... We meet the people who keep French heritage alive.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.