Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Terra X (1982)

  image
  Terra X - Expedition into the unknown.
 • Histori Shqiptare

  image
  Reportazh nga Alma Cupi. Histori per njerezit qe punojne, kontribuojne per komunitetin, ngrene biznese, ruajne, traditen, kulturen si dhe ndihmojne ne zhvillimin...
 • WWII Documentary Films

  image
  Award-winning documentary films produced to enlighten future generations about the personal stories of the WWII generations.
 • Historia e patreguar e Amerikës (2012)

  image
  Oliver Stone 's re-examination of under-reported events in American history.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.