Terra X - Expedition into the unknown.

Transmetimet në kanale:

NTV DE  

Ishte në kanal:

ARTE DE  

Episodi vijues:

e enjte
03:50
Terra X - Rätsel alter Weltkulturen
e enjte
04:35
Terra X - Rätsel alter Weltkulturen
29.3.23
20:15
Terra X - Rätsel alter Weltkulturen
29.3.23
21:05
Terra X - Rätsel alter Weltkulturen
30.3.23
01:05
Terra X - Rätsel alter Weltkulturen
30.3.23
01:50
Terra X - Rätsel alter Weltkulturen
30.3.23
03:55
Terra X - Rätsel alter Weltkulturen
30.3.23
04:35
Terra X - Rätsel alter Weltkulturen
REKOMANDIMET
 • WWII Documentary Films

  image
  Award-winning documentary films produced to enlighten future generations about the personal stories of the WWII generations.
 • Skanuesit e Kohës (2014)

  image
  From PBS: Steve Burrows, one of the world's foremost structural engineers - and the brains behind the famous Bird's Nest Stadium in Beijing - leads a team of...
 • The Forbidden Reel (2019)

  image
  Afghan filmmakers gave birth to an extraordinary national cinema and protected it from extremists. Afghan-Canadian director Ariel Nasr crafts a thrilling and...
 • Vitet '60 (2014)

  image
  Nga viti 1960, çdo shtëpi në Amerikë kishte një televizor. Papritur televizioni ishte ngjarja kryesore. Ishte një mënyrë e re për të sjellë botën afër. Njihuni me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.