Një grua 39-vjeçare vendos të shpenzojë kursimet e jetës së saj në një kafene macesh në Louisville.

Transmetimet në kanale:

FOX Life  

Episodi vijues:

Sot
12:55
Call Me Kat 2, Ep. 13
Sot
13:25
Call Me Kat 2, Ep. 14
Sot
21:00
Call Me Kat 2, Ep. 15
Sot
21:25
Call Me Kat 2, Ep. 16
Nesër
12:55
Call Me Kat 2, Ep. 15
Nesër
13:25
Call Me Kat 2, Ep. 16
e hënë
21:00
Call Me Kat 2, Ep. 17
e hënë
21:30
Call Me Kat 2, Ep. 18
16.8.22
12:55
Call Me Kat 2, Ep. 17
16.8.22
13:25
Call Me Kat 2, Ep. 18
REKOMANDIMET
 • Death in Paradise (2011)

  e mërkurë
  image
  Scotland Yard DI Richard Poole is sent to the Caribbean island of Sainte Marie to solve a fellow policeman's murder. Having done so, he finds himself seconded to...
 • Dashuri me qira (2015)

  e mërkurë
  image
  Defne, a poor girl living with her grand mother, brother and sister is tangled in a deal to make the famous business man, Omer fall in love with her and marry her...
 • Young Sheldon (2017)

  e mërkurë
  image
  It's 1989 and 9-year-old Sheldon Cooper has skipped four grades to start high school along with his less-intellectual older brother. As he struggles to be...
 • Mike and Molly (2010)

  e mërkurë
  image
  Majku dhe Molli janë dashuruar pas ushqimit, por kanë humbur thuajse çdo shpresë për të gjetur dikë që të dashurojnë. derisa takohen me njëri-tjetrin në një grup...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.