Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.6/10
(7 Voto)

PëRMBLEDHJE

Çarli ka një baba si gjithë të tjeret. Por një dite babai i tij do të veshe kostumin e kuq dhe befas do ta gjeje veten të rrethuar nga elfe, drere e plot dhurata. Shumë shpejt të gjithë do te zbulojne se babai i Çarlit eshte babagjyshi i Vitit te Ri!

Fotot

Santa Klaus 1Santa Klaus 1Santa Klaus 1Santa Klaus 1Santa Klaus 1Santa Klaus 1Foto: RTL / The Walt Disney Company

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Aleksandri dhe një ditë e keqe (2014)

  image
  Kjo është historia e Aleksandrit, ndërkohë që ai përjeton ditën më të keqe të jetës, fillon të dyshojë se gjërat e këqija i ndodhin vetëm atij. Por shpejt zbulon...
 • Jeta e çuditshme e Timoti Grinit (2012)

  image
  Nga regjisori fitues i çmimit Oskar, Peter Hedges. Pasi marrin lajmin se nuk mund te kenë fëmije, një çift (Jennifer Garner, Joel Edgerton) zbulon se mrekullitë...
 • The Christmas Clause (2008)

  image
  A stressed out lawyer and mother of three gets her yuletide wish when she wishes to see what her life would be like if she had chosen to pursue her career in Law...
 • The Case for Christmas (2011)

  image
  A lawyer finds himself defending Santa Claus in the biggest trial in history.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.