Fotot

Santa Klaus 3Santa Klaus 3Santa Klaus 3Santa Klaus 3Santa Klaus 3Santa Klaus 3Santa Klaus 3Santa Klaus 3Santa Klaus 3Santa Klaus 3Santa Klaus 3Santa Klaus 3Foto: RTL / © Disney/Joseph LedererFoto: RTL / © Disney/Joseph Lederer

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Asteriksi në Olimpiadë (2008)

  image
  Asteriksi dhe Obeliksi jane ne Rome per te marre pjese ne Olimpiade. Ata do te bejne te pamunduren per te martuar te riun Alafoliks me princeshen Irina dhe te...
 • Doktor Dulitëll (2020)

  image
  Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen. Një mjek që mund të flasë me kafshët nis një aventurë epike në kërkim të një ishulli mitik, i shoqëruar nga...
 • Djali i këmbëmadhit (2017)

  image
  13-vjeçari Adam nis një aventurë të guximshme për të kërkuar babanë e zhdukur dhe zbulon se ai është Këmbëmadhi legjendar. Adam kupton shpejt se ka superfuqi si...
 • Arritëm (2005)

  image
  Niku kish rene ne dashuri me Suzanen, por ajo donte te ishin vetem shoke. Kishte edhe 2 femije qe s'linin burre t'i afrohej nenes se tyre. Nje udhetim i gjate per...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.