PËRMBLEDHJE

Agjenti më i mirë i forcave speciale kineze, ka vendosur të bëjë një jetë të qetë, derisa një grup merecenarësh që fillojnë të sulmojnë civilët e deyrojnë t'i rikthehet metodave të tij të ndëshkimit.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.