Fotot

MothersMothersMothersMothersMothersMothersMothers

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • GREJSI (2017)

  image
  Greis, një vajzë adoleshente e cila vuan nga kanceri, hyn pa leje në një shtëpi funerale për të zbuluar se çfarë do të ndodhë me të pasi të vdesë, por përfundon...
 • Kujdestari (2020)

  image
  Ana është një vajzë e vogël 11 vjeçe, e cila jeton vetëm, pasi e ëma është në burg. Një ditë, ajo takohet rastësisht me Rafën, një burrë që ka humbur paratë e...
 • Cemetery Junction (2010)

  image
  It's 1973 in Cemetery Junction, a Reading suburb. Three working class lads, best friends, are coming of age. Freddie wants to rise above his station, taking a job...
 • Bani dhe bualli (2009)

  image
  Stiven ka agorafobi dhe nuk braktis apartment, në të cilin rradthit gjithçka në mënyrë të mirë: nga thonjtë deri në urinë. Në fleshbekë të gjatë, do të shohim një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.