PëRMBLEDHJE

Two couples who can't stand each other need to become friends. Because this is their only chance for a life-saving organ donation.

Fotot

Leben über KreuzLeben über KreuzLeben über KreuzLeben über KreuzLeben über KreuzLeben über KreuzLeben über KreuzLeben über KreuzLeben über KreuzLeben über KreuzLeben über KreuzLeben über Kreuz

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zogëza (2017)

  image
  Film kandidat për 5 çmime Oskar. Në Sakramenton e vitit 2002, një adoleshente përjeton të papriturat e moshës dhe marrëdhënien e ndërlikuar me nënën e saj
 • Edhe kështu edhe ashtu (1989)

  image
  Teoriku Apostol Sako shkruan artikuj dhe jep leksione mbi dashurinë e lirë të rinisë në një kohë kur një konflikt i madh ndodh në familjen tij. E bija, Alma,...
 • Dublanti (2006)

  image
  Pier Lavasër, një drejtor i rëndësishëm, fotografohet me të dashurën e tij, Elenën, një modele e famshme botërore. Për të shpëtuar martesën, ai përpiqet të bindë...
 • Hannah & Her Sisters (1986)

  image
  Hannah, Holly and Lee are adult sisters from a show business family, their boozy actress mother who still believes she's an ingénue that can attract any man she...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.