poster

Hart to Hart: Harts in High Season

HART TO HART: HART IN HIGH SEASON (1996)

Krim, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.4/10

PëRMBLEDHJE

When his old enemy Elliot Manning goes missing in Australia, Jonathan Hart is suspected by the Australian police of having done away with him. With help from his wife, Jonathan turns detective in order to prove himself innocent. The couple go through a few adventures while trying to clear Jonathan's name.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Korrupsion në Los Anxhelos (1997)

  image
  1950's Los Angeles is the seedy backdrop for this intricate noir-ish tale of police corruption and Hollywood sleaze. Three very different cops are all after the...
 • Burra që urrejnë gratë (2011)

  image
  D.Craig, R.Mara, S.Skarsgård. Bazuar në bestseller-in e S.Larsson. Film fitues i çmimit Oskar. Një gazetar i diskredituar dhe një vajzë e çuditshme dhe e...
 • Në vendet e errëta (2015)

  image
  Charlize Theron. Libi Dei, ishte vetëm 8 vjeç kur familja e saj u vra brutalisht brenda shtëpisë. Gati 30 vite më vone, me ndihmën e një organizate misterioze ajo...
 • The Limey (1999)

  image
  An ex-con, fresh out of prison, goes to L.A. to try to learn who murdered his daughter. However, he quickly finds that he is completely out of place with no...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.