Ursula Karven

Ditëlindje: 1964

Aktor:

 1. ...
  Jeannette
 2. ...
  Lisa Brandt
 3. ...
  Natalya
 4. ...
  Steffi Bungert
 5. ...
  Simone Kramer
 6. ...
  Lisa Ryan
 7. 8. Volcano (2009), Film
  ...
  Renate Maug
 8. ...
  Valerie Hansen
 9. 10. Katie Fforde (2010), seriale
  ...
  Alicia Charles
 10. ...
  Valerie Hansen
 11. ...
  Juliane Wenzel
 12. ...
  Nina von der Heyden
 13. ...
  Bettina Hardenbach
 14. ...
  Annette Kaufmann
 15. ...
  Lotte Lorenz
 16. ...
  Lotte
 17. ...
  Jessica Lanar

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.