Ishte në kanal:

RAI 1  RAI 2  

REKOMANDIMET
 • Molla e ndaluar (2018)

  image
  Three things in life can not be hidden "love, smoke and lack of money". The social society and the events behind the business world are told.
 • What Life Took from Me (2013)

  image
  Montserrat Mendoza(Boyer) is a beautiful young woman who's family is in danger of financial ruin. After Montserrat ruins her engagement to her boyfriend, to save...
 • La nave dei sogni (1981)

  image
  Every episode features a cruise to a different spectacular location aboard a German luxury liner. There are usually several storylines, mostly of the romantic...
 • Dashuri e pafund (2015)

  image
  Kemali, një student i inxhinierisë së minierave, djali i një familje të thjeshtë dhe Nihani, një vajzë që vjen nga një shtresë e lartë, bien në dashuri. Kemali...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.