poster

Mary Higgins Clark: Before I Say Goodbye

Before I Say Goodbye (2003)

Thriller, Krim, Dramë, Mister | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.1/10

PëRMBLEDHJE

Based on the novel by award winning, best selling author Mary Higgins Clark. Nell MacDermott loses her husband in a fiery boating accident. With their relationship in question on the night of his death, Nell longs to connect with him again. She visits a psychic who informs her that her husband was murdered. Compelled to find the killer, Nell searches for an elusive witness who could solve the mystery - or end her life.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mjeshtri i parasë (2016)

  image
  George Clooney, Julia Roberts. Drejtpërdrejt në televizion me programin e tyre 'Mjeshtri i parasë', drejtuesi Li Gejts dhe producentja Pati Fen, përballen me një...
 • Grabitje dhe hakmarrje (2006)

  image
  D. Washington. Nga qelia e një burgu, një grabitës tregon planin e një grabitjeje të persosur banke. Një dedektiv caktohet për negociatat. Por presidenti i bankës...
 • Sekretet e një gruaje (2016)

  image
  Adrien Brody, Yvonne Strahovski. Kur një grua misterioze i kërkon një gazetari të zgjidhë vdekjen e burrit të saj, hetimi e zhyt në një botë tradhtie...
 • Kush gënjen më mirë (2019)

  image
  Helen Mirren, Ian McKellen. Bazuar në romanin me të njëjtin titull. Mashtruesi profesionist Roi ka pikasur shenjestrën e tij të fundit: një grua të ve me pasuri...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.