poster

Der letzte Patriarch

Der letzte Patriarch (2010)

Dramë | Gjermani, Singapor

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.0/10

Fotot

Der letzte PatriarchDer letzte PatriarchDer letzte PatriarchDer letzte PatriarchDer letzte PatriarchDer letzte PatriarchDer letzte PatriarchDer letzte PatriarchDer letzte Patriarch

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Home Room (2002)

  image
  The aftermath of a high school shooting leaves Deanna Cartwright seriously wounded and nine others dead, including the perpetrator. Det. Martin Van Zandt is...
 • Njeriu i shiut (1988)

  image
  Çarli do të përfitojë nga trashëgimia vetëm nëse kujdeset për vëllanë e tij me aftësi të kufizuara.
 • The Roads Not Taken (2020)

  image
  Sally Potter's THE ROADS NOT TAKEN follows a day in the life of Leo (Javier Bardem) and his daughter, Molly (Elle Fanning) as she grapples with the challenges of...
 • A Rumor of Angels (2000)

  image
  An old woman helps a young boy resolve his feelings over the death of his mother.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.