poster

Komisari dhe dora e ftohtë

Hattinger und die kalte Hand - Ein Chiemseekrimi (2013)

Krim | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.5/10

PëRMBLEDHJE

Filmi gjerman. Gjetja e një kufome në një varkë vë në alert komisarin Hattinger, por kur një pako me emrin e tij tregon për një viktimë të dytë, kupton se ka të bëjë me një vrasës serial dhe se lidhja mes krimeve është vetë ai.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.