Bettina Mittendorfer

actor

Ditëlindje: 1970

Aktor:

 1. ...
  Dr. Charlotte Lorenz
 2. ...
  Vroni Wandinger
 3. ...
  Jägerwirtin
 4. ...
  Frau Bürgermeister
 5. 5. Frühling (2011), seriale
  ...
  Frau Hagen
 6. 7. Mobbing (2012), Film
  ...
  Katrin Vogt
 7. 8. Lena Fauch (2012), seriale
  ...
  Melanie Knapp
 8. ...
  Andrea Erhard
 9. ...
  Birgit
 10. ...
  Agnes Huber
 11. ...
  Mother
 12. ...
  Frau Baierl
 13. ...
  Dr. Sybille Ferner
 14. ...
  Andrea Erhard
 15. ...
  Frau von Braun
 16. ...
  Melanie Knapp
 17. ...
  Camilla Tenner
 18. ...
  Dr. Sybille Ferner
 19. 20. Hindafing (2017), seriale
  ...
  Elke
 20. ...
  Frau Brahminger
 21. ...
  Self
 22. ...
  Rosalie Steiner
 23. ...
  Maria
 24. ...
  Sabine Belloff
 25. ...
  Frau Hainl
 26. ...
  Roswitha Hertel
 27. ...
  Roswitha Hertel
 28. ...
  Nicole Sturm
 29. 30. Kaiser (2022), Film
 30. 31. Alles Finster (2022), seriale
  ...
  Carola
 31. ...
  Roswitha Hertel

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.