poster

So einfach stirbt man nicht

So einfach stirbt man nicht (2019)

Dramë, Komedi | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Më thërrit Kubrik (2005)

  image
  Në mesin e viteve 1990-të, mashtruesi dhe homoseksuali londinez, Alan Konuej, vendos të përfitojë nga prania e dobët mediatike e të famshmit Stenli Kubrik, dhe...
 • All That Jack's (1980)

  image
  The staff of elementary school prepare the retirement party for their cleaning woman. The complicated relations within the school will emerge to the surface on...
 • Gënjeshtra të vogla (2010)

  image
  Pas një aksidenti të rëndë, që e lë njërin prej tyre në spital, një grup miqsh shkojnë në pushimet e tyre vjetore në plazh. Por gënjeshtrat e vogla që i kanë...
 • Effacer l'historique (2020)

  image
  Three social-media victims declare war on the tech giants.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.