poster

Quello che conta di più

Schon Tausendmal Berührt (2022)

Dramë | Gjermani

PëRMBLEDHJE

Ella aveva lasciato il paese natale per studiare legge a Monaco. Ora è un avvocato ambizioso e vuole diventare socia dello studio legale dove lavora - ; torna a casa per convincere i residenti che gli investimenti di una grande multinazionale porterebbero enormi benefici economici. Ma esplode il conflitto tra gli ambientalisti che temono gravi danni al paesaggio e i sostenitori della ripresa economica. Ella dovrà trovare la sua strada tra la grande città e la vita di campagna...

Fotot

Quello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di piùQuello che conta di più

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Botë e padukshme (1987)

  image
  Besmira është një mjeke e re, e cila po eksperimenton një auto vaksinë. Veç vështirësisë së punës, asaj i duhet gjithashtu të përballet me njerëz të paaftë.
 • Në shtëpinë tonë (1979)

  image
  Miri, djali i vogël i familjes, ka kuptuar që motra e tij, Ana, ka lidhje me një djalë. Ai ikën nga shtëpia dhe babai i shqetësuar shkon për ta kërkuar. Kur...
 • Jetë Në Udhëkryq (2009)

  image
  Historitë e një mjeku morgu, një ish të dënuari, një prifti dhe një striptisteje ndërthuren në rrethana të çuditshme në prag të Krishtlindjes.
 • Ditët në re (2007)

  image
  Është ky një film i Silvio Soldini-it „Ditë dhe re” (Giorni e nuvole), i shkruar së bashku me Doriana Leondeff, Feancesco Piccolo dhe Federica Pontremoli. Në këtë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.