Fotot

Braitët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mendje kriminale (2016)

  image
  Kujtimet dhe aftësitë e një agjenti të vdekur të CIA -s nguliten në një të dënuar të paparashikueshëm dhe të rrezikshëm.
 • Marrëveshje e pistë (1986)

  image
  A. Schwarzenegger. Pasi dëbohet nga radhët e FBI-se, ai perfundon sherif në një qytet të vogel. Por një pakt i rrezikshëm premton ta rikthejë në krye të detyrës....
 • Kill Speed-Shpejtësi vrastare (2010)

  image
  Tre shokë, fluturojnë avionë të ndërtuar vetë, për të transportuar drogë nga Meksika në Amerikë. Gjithçka po shkonte më së miri, derisa një vajzë bukuroshe, e...
 • Njerëz të mirë (2014)

  image
  James Franco, Kate Hudson. Pasi zbulojnë dhe marrin një sasi të madhe parash, të fshehura në apartamentin e qiraxhiut të vdekur, një çift me probleme ekonomike...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.