David Ayer

Ditëlindje: 1968

Aktor:

 1. ...
  First Russian Hitman
 2. ...
  NLR member in County Jail
 3. ...
  Belle Reve Security Guard (Extended Edition)

Regjia:

 1. 7. Braitët (2017), Film
 2. 9. Deputy (2020), Seriale

Skenaristi:

 1. 1. U-571 (2000), Film
  ...
  (screenplay)
 2. ...
  (screenplay)
 3. ...
  (screenplay)
 4. 5. Swat (2003), Film
  ...
  (screenplay)
 5. 11. Training Day (2017), Seriale
  ...
  (based on the screenplay "Training Day" written by

Regjisori:

 1. ...
  co-producer
 2. 6. Braitët (2017), Film
 3. ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.