poster

Mbreti i luftetareve

The King of Fighters (2010)

Aksion, Thriller, Fantashkencë | Japoni, Tajvan, Gjermani, Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Gordon Chan
FilmBox Premium RS | 19.2.23 | 19:30

Vlerësimi i përdoruesit: 3.8/10
(78 Voto)

Fotot

Mbreti i luftetareveMbreti i luftetareveMbreti i luftetareveMbreti i luftetareveMbreti i luftetareveMbreti i luftetareve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Alien Conquest (2021)

  image
  Sibling astronomers join forces with the military when hostile aliens attack Earth.
 • Horizonti (2010)

  image
  Eric Balfour, Scottie Thompson, Brittany Daniel. Drita të mistershme mbi Los Anxheles, paralajmërojnë ardhjen e një race jashtëtokësore, që rrezikon shfarosjen e...
 • Godzilla kundër Kongut (2021)

  image
  Kapitulli epik i rradhës vë përballë njëri-tjetrit dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave, të frikshmin Godzilla dhe të fuqishmin Kong.
 • I vetmi (2001)

  image
  Jet Li, Carla Gugino, Delroy Lindo, Jason Statham. Jet Li në rolin e dyfishtë si një oficer policie në luftë për jetën e tij kundër një vrasësi sozi nga një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.