poster

Lista e seksit

To Do List (2013)

Komedi, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Maggie Carey
Tring Comedy | Nesër | 05:45

Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.7/10
(6 Voto)

PëRMBLEDHJE

Aubrey Plaza, Christopher Mintz-Plasse, Rachel Bilson. Nën presion për të pasur më shumë përvojë në jetën seksuale, një studente e dalluar, bën një listë me gjërat që duhet të provojë përpara se të shkojë në universitet...

Fotot

Lista e seksit

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.