Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10
(28 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pierce Brosnan, Emma Thompson, Timothy Spall. Një çift i divorcuar përpiqet te rimarrë paratë e kursyera për pensionin, pasi pronari i kompanisë që i administronte paratë arratiset jashtë vendit.

Fotot

Mision dashurieMision dashurieMision dashurieMision dashurieMision dashurieMision dashurieMision dashurieMision dashurieMision dashurieMision dashurieMision dashurieMision dashurieMision dashurie

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Regjisori i krisur (1999)

  image
  Steve Martin, Eddie Murphy. Bobi Bowfinger, regjizori më pak i suksesshëm i Hollivudit, arrin ta shndërrojë Kit Ramsesin në një yll të kinemasë, me anë të një...
 • 10 rregullat e joshjes (2012)

  image
  Vincenzo Salemme, Guglielmo Scilla. Një baba shumë i suksesshëm me seksin e kundërt i mëson të birit, artin e joshjes: 10 rregulla për të bërë çdo femër të bjerë...
 • Not Another Not Another Movie (2011)

  image
  A struggling movie studio is willing to do anything to make a mint - even if it means ruining their reputation, and running the movie industry into the ground.
 • Dudes (2001)

  image
  Urban comedy, happening during a night in Belgrade. Mare, Pop and Gojko are three friends who grew up together. Mare and Pop have always been musicians, while...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.