Fotot

AgimiAgimiAgimiAgimi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Foleja (2020)

  image
  Rory (Jude Law), një biznesmen ambicioz britanik, merr gruan (Carrie Coon) dhe fëmijët e tij amerikanë me vete në Angli, në kërkim të mundësive të reja pune. Por...
 • If Only I Had Christmas (2020)

  image
  At Christmas, a cheerful publicist teams up with a cynical VP and his eclectic team to help a charity in need.
 • Unaza (1996)

  image
  Gjatë Holokaustit, një grua të re gjermane e ndajnë nga familja dhe e fusin në burg. Pas lirimit, ajo martohet me një oficer gjerman. Pas vrasjes së të shoqit,...
 • Last Chance Harvey (2008)

  image
  In London for his daughter's wedding, a rumpled man finds his romantic spirits lifted by a new woman in his life.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.