Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.8/10
(15 Voto)

PëRMBLEDHJE

Bazuar në romanin e Glenn Savan. Me Susan Sarandon dhe James Spader, dy protagonistët e një historie të zjarrtë dashurie, të vlerësuar nga kritika. Epshi kthehet në dashuri, për një grua 40-vjeçare të klasës punëtore dhe një djaloshi 20-vjeçar, pasanik, të cilit sapo i ka vdekur bashkëshortja.

Fotot

Pallati i bardhëPallati i bardhëPallati i bardhëPallati i bardhëPallati i bardhëPallati i bardhëPallati i bardhë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shtatë jetë (2008)

  image
  2 herë kandidat për Çmimin Oskar. Rrëfimi prekës i një njeriu që mbart një sekret. Ai kërkon të shlyejë pengun, duke ndryshuar jetët e 7 njerëzve të panjohur
 • Marjuča ili smrt (1987)

  image
  The town of Split in the 1930s during Italian occupation. A boy torn between kid's games and sexual awakening finds more about the latter at the nearby whorehouse...
 • Unë e dua erën (1991)

  image
  ', N.Xhepa, L.Xhuvani, M.Shanaj. Skenari: Besa Myftiu, Regjisor: Albert Minga
 • Morisi (1987)

  image
  Dy shokë kolegji, bien në dashuri me njëri-tjetrin gjatë viteve të shkollës. Por që të rifitojë pozitën e tij në shoqërinë eduardiane, Klaivi heq dorë nga kjo...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.