PëRMBLEDHJE

J.Kinnaman. Një djalë i thjeshtë, dashurohet me një vajzë të pasur dhe futet në radhët e shoqërisë së lartë. Për të ruajtur fasadën e jetës së re, ai përfshihet në një rrjet kriminal. Gjë, që do t'i ndryshojë gjithë rrjedhën e jetës...

Fotot

Para pa mundPara pa mundPara pa mundPara pa mundPara pa mundPara pa mundPara pa mundPara pa mundPara pa mund

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Më i shpejti (2010)

  image
  Dwayne Johnson, Billy Bob Thornton. Per vite me radhë pas hekurave të burgut, një njeri ka planifikuar vetëm një gjë: të hakmerret për vrasjen e të vëllait. Tani...
 • Death Wish 5: The Face of Death (1994)

  image
  New York's garment district has turns into Dodge City when mobster Tommy O'Shea muscles in on the fashion trade of his ex-wife Olivia Regent. Olivia is engaged to...
 • I fundit në këmbë (1996)

  image
  B.Willis. Xhon Smith gjendet rastësisht në një qytet të vogël të Teksasit ku 2 banda kriminale janë në rivalitet me njëra-tjetrën. Ai do të mundohet të...
 • Slevin, pakt kriminal (2006)

  image
  J.Hartnett, B.Willis. Jeta s'kish qenë fort bujare me Slevinin. Në pak ditë, ai humbi apartamentin, mësoi se e dashura e tradhtonte dhe i vjedhin të gjitha...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.