Vlerësimi: 4.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(4 Voto)

PëRMBLEDHJE

Tani qe me ne fund femijet dine te flasin, ne familje do te vijne qente. Edhe ata do te flasin vetem se do t'i degjoni vetem ju! Degjoni se kush do te flase tani!

Fotot

Dëgjo kush flet 3Dëgjo kush flet 3Dëgjo kush flet 3Dëgjo kush flet 3Dëgjo kush flet 3Dëgjo kush flet 3Dëgjo kush flet 3Dëgjo kush flet 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • It Takes Two (1995)

  image
  Amanda Lemmon is a street-wise orphan who's about to be adopted by a family who uses children for their own selfish gain. Her case worker, Diane, loves her and...
 • Babai i nuses 2 (1995)

  image
  Steve Martin. Kur e bija t'i jape lajmin e gezuar se pret nje femije, ai do ta humbase krejt. Ndjehet ende teper i ri per t'u quajtur gjysh dhe teper krenar per...
 • The Party 2 (1982)

  image
  Two years after the first "Boum", Vic - now 15 and a half years old - has a very calm love life, actually no boyfriend at all. Her parents are happily together...
 • Dikush si ty (2001)

  image
  Pasi braktiset nga i dashuri, një vajzë e talentuar shkruan një rubrikë mbi zakonet e meshkujve në marrëdhëniet sentimentale, gjë që menjëherë merr vëmendje...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.